Rekrutacja otwarta

 

Komitet Prawa i Sprawiedliwości nr 4 w Legnicy serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków do dołączenia do struktur partii. Członkiem naszej partii może być każda osoba, która posiada obywatelstwo polskie, ukończyła 18 lat i korzysta w pełni z praw publicznych. Oprócz tego akceptuje cele, formy działania oraz zasady określone w statucie, regulaminach wewnętrznych i decyzjach władz PiS.

Naszym celem jest wspieranie działań partii oraz współtworzenie jej polityki poprzez zrzeszanie aktywnych członków w sferze działalności publicznej, reprezentujących interesy naszego miasta na szczeblu samorządowym i państwowym oraz podejmujących współpracę z instytucjami, organizacjami społecznymi oraz innymi lokalnymi środowiskami, zaangażowanymi w działania na rzecz naszego miasta. W ramach naszej działalności bierzemy aktywny udział w życiu społecznym miasta poprzez działania na rzecz lokalnej społeczności. Wierzymy, że razem zmienimy Legnicę podejmując się realizacji oraz udzielając wsparcia ważnym dla mieszkańców inicjatywom.

Wspólnie realizujemy założenia i misję partii, którym jest suwerenne państwo narodowe, które będzie demokratyczne i praworządne, ale jednocześnie sprawne. U podstaw naszych idei leży szacunek i ochrona kluczowych praw człowieka - prawa do życia, wolności i równości. Odrzucamy wszelkie działania zmierzające do kulturowej unifikacji oraz polityczną poprawność. Chcemy, aby sferą wolności, równości, solidarności i sprawiedliwości była cała Europa i uważamy, że nasza tradycja kulturowa może mieć znaczącą siłę oddziaływania. Wspieramy również ważne inicjatywy rządu m.in. Rodzina 500+, reformę sądownictwa, podniesienie płacy minimalnej czy obniżenie wieku emerytalnego.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie Prawa i Sprawiedliwości z którą zachęcamy się zapoznać. Tam też dostępny jest formularz, który należy wypełnić http://pis.org.pl/partia/wstap-do-pis 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Przewodniczącym Komitetu Prawa i Sprawiedliwości nr 4 w Legnicy Jackiem Baczyńskim – Radnym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego jmkb@poczta.fm

10 marca 2019

Jacek Baczyński

Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości 

 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

 

Rekrutacja otwarta

KKontakt ze mną

pislegnicakomitet4@wp.pl

Jesteśmy tutaj

Kontakt z moim komitetem

             jmkb@poczta.fm