Zmarł Kornel Morawiecki

30 września odszedł wielki człowiek - Kornel Morawiecki. Zostawił on swoje ostatnie przesłanie. "

 ,,Witam Was, (...) Patrioci kochający Polskę, twórcy i obywatele największej cywilizacji. Budowanej na fundamencie chrześcijaństwa, na miłości i na sile. Nasza kultura jest hojna i ciągle płodna. Nowoczesna edukacja, nauka, technologie, polityka i jej powszechne instytucje, to nasze bezcenne dary dla nas i dla innych. Sami strząsnęliśmy z siebie zło komunizmu i faszyzmu. I najważniejsze: zmniejszamy względny udział ubóstwa; wprowadzamy wsparcie dla rodzin, dziejowy program 500+ oraz trzynastą emeryturę. Doprowadziliśmy do niebywałego w dziejach przyrostu ludzi, którym żyje się coraz dostatniej, coraz lepiej. Poprzez nowe, elektroniczne, komunikatory łączymy wszystkich ze wszystkimi. To przełom porównywalny z pismem, z drukiem, może z językiem. Przełom, którego my Polacy byliśmy i stale jesteśmy źródłem.

Pragnę być ambasadorem Waszej Ziemi w Senacie Rzeczypospolitej. Zabiegać o rozwój waszych miast i wsi. Być gwarantem nowych inwestycji, dróg, rozwoju komunikacji PKP i PKS. Utrzymać programy wsparcia dla Rodzin, dążyć do szybkiego wzrostu płac w regionie. Dla wszystkich.

 

Dziś, proszę Was o dumę i odwagę, ale przede wszystkim, o Wasze wsparcie. I rzecz zasadnicza. My współtwórcy najwspanialszej religii, musimy dziś bronić przekazu Założyciela, Jezusa Chrystusa, który jest codziennie atakowany. Dlaczego tak się dzieje, jak temu zapobiec? Kultura tracąca poczucie świętości, nie może trwać. Dlatego naszym obowiązkiem jest obrona polskości i wiary chrześcijańskiej, które złączone, są naszym najtwardszym fundamentem.

 

Dziękuję Prawu i Sprawiedliwości za umożliwienie mi startu w wyborach do Senatu RP z Państwa Ziemi. Szanownych Wyborców, proszę o poparcie i o głos na moją kandydaturę.''

 

01 października 2019

Jacek Baczyński

Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości 

 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

 

Zmarł Kornel Morawiecki

KKontakt ze mną

pislegnicakomitet4@wp.pl

Jesteśmy tutaj

Kontakt z moim komitetem

             jmkb@poczta.fm